Op.Dr. Bahattin Uçar Soruları

Op.Dr. Bahattin Uçar Hakkında Kulanıcıların Sorduğu Sorular ve Op.Dr. Bahattin Uçar Sorularına Doktorlarımızın Verdiği Yanıtlar Bu Sayfada. Op.Dr. Bahattin Uçar Soruları ve Doktor Cevaplarına Ulaşmak İçin Tıklayın.

 • Beyin Anevrizması Ameliyatından Sonra, Sara Nöbeti Geçirilmesi Normal mi?

  Merhaba, babam 2 hafta önce beyindeki anevrizma nedeniyle ameliyat oldu. 2 gün önce pansuman için bir kliniğe gittiği sırada, arabada bayılmış, gözleri kaymış, yüzü ve dudakları morarmış. Acil doktoru, nadiren bu ameliyatı olan hastalarda sara nöbeti başlar demiş ve sara ilacı vermiş. Bu ilacı yeni ameliyat olan biri kullanabilir mi? Ayrıca, doktor sadece ona anlatılan durum üzerine sara teşhisi koymuş, bu normal midir?

 • Boyun, Omuz ve Kollarımda Ağrı, Parmak Uçlarımda Uyuşma Var. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, 37 yaşındayım. Boyun, omuz ve kollarımda, batma şeklinde gezici ağrılarım var. Bir de sol parmak uçlarımda uyuşma oluyor. Nedeni hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Başımdaki Uğultunun Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba hocam, benim başımda inanılmaz rahatsız edici bir uğultu oluyor. Uğultu geçince baş ağrısı çöküyor, ayrıca algıda zorluk ve bazı şeyleri hatırlayamadığım anlar olmaya başladı. Yorgunluk, halsizlik de var. KBB' ye gittim kulaklarım duyum olarak da içi de temiz, sinüs filmi çekildi o da temiz. Aklımı kaçırmak üzereyim. Bilginiz ve ilginiz için teşekkürler şimdiden.

 • Başımın Sol Tarafında Ara Sıra Karıncalanma Oluyor. Bu Bir Hastalık Belirtisi Olabilir mi?

  Merhaba doktor bey. Benim başımın sol tarafında ara sıra karıncalanma tarzı şeyler oluyor. Ara sıra oluyor ve kısa sürüyor. Ama beş altı aydır çeşitli zamanlarda oluyor. Ama bunun dışında başka bir sıkıntı vermiyor. Biraz da baş ağrılarım arttı. Acaba bunlar bir hastalık belirtisi midir? Özellikle tümör falan gibi şeylerin belirtisi olabilir mi. Teşekkürler.

 • 1 Yıldır Sırtımda Şiddetli Ağrılar Var. Ağrıların Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba. Yaklaşık 1 yıldır sırtımım sağ tarafında şiddetli ağrı var. Gittiğim doktorların hepsi ayrı yorum yaptı. Kas yırtılması, sinir sıkışması, üşütme benzer yorumlar yaptı. Şuanda kullandığım iğneler var. Ağrımın sebebi futbol oynarken düşmemdir. Sizce şiddetli ağrının sebebi ne olabilir? Ameliyat gerektirir mi? Lütfen bana yardımcı olun. Şimdiden teşekkür.

 • 2 Aydır Kollarımda Uyuşma ve Karıncalanma Var. Bu Konuda Bilgi Verebilir misiniz?

  Merhaba ben 38 yaşındayım. Yaklaşık 2 aydır sağ ve sol kolumun üzerine yatarken kollarımı belli bir süre sonra hiç hissetmiyorum. Kollarımda uyuşma ve karıncalanma var. Bu konuda bilgiler için şimdiden teşekkürler.

 • Bel Fıtığı Ameliyatından Korkuyorum. Ne Yapmamı Önerirsiniz?

  Merhaba, benim sorunum bel fıtığı. MR sonucumda, 2 tane fıtığım olduğu ve mikro cerrahiyle ameliyat olmam gerektiği söylendi. Fakat ben ameliyattan çok korkuyorum. Bu korku nasıl yenilir? Ne yapmamı önerirsiniz?

 • Annemde Bel Fıtığı Var. Ameliyat Olması Gerekir mi?

  Merhabalar, annemde bel fıtığı var. Ayağı su topluyor ve şişiyor. Bu durumda ameliyat gerekir mi? Bir riski var mı?

 • Bel Fıtığı Tedavisinde Diskektomi Yönteminin Faydası Var mıdır?

  Merhaba, 4 ay önce bel fıtığı olduğumu öğrendim. 2 diskte fıtık varmış. Muayene olduğum doktor bana hiç bir yol göstermeden direkt olarak ameliyat olmamı söyledi. Açıkçası ben ameliyattan korkuyorum. Bir de, yeni çıkan diskektomi yöntemi ile, ameliyat olmadan bele sokulan bir iğneyle fıtığın eritilip alınması diye bir yöntem varmış. Bu yöntem ne kadar faydalıdır?

 • 3 Aylık Kızımın Kafatasında Çökme Meydana Gelmiş. Bu Durum İle İlgili Ne Yapılmalıdır?

  İyi akşamlar 3 aylık kız çocuğumuzun yapılan baş muayenesinde kafatasında çökme meydana geldiği söylendi, kalsiyum ilacı verildi. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Herhangi bir zararı olur mu? Şimdiden teşekkürler.

 • Annemin Bacaklarındaki Ağrı İçin Fizik Tedaviye Başlayabilir miyiz?

  Merhabalar annemin bacaklarında 1 aydır çok şiddetli bir şekilde ağrı var. Ayağının üzerine zor basabiliyor ve çok zor oturup kalkabiliyor. Fizik tedavi seanslarına başlamamızda bir sakınca olabilir mi? Nasıl hareket etmeliyiz bu konu hakkında bilgi verir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 • MR Sonuçlarımı Değerlendirebilir misiniz?

  Merhaba, size Lomber MR sonuçlarını gönderiyorum. Değerlendirmenizi rica ederim. (L2-S1 düzeylerinde disklerde dejenerasyon izlenmekte. L2-3 düzeyinde santral geniş tabanlı protrüzyon ve tekal kesede kompresyon izlenmekte. L3-4 düzeyinde santral kraniale doğru migrasyon gösteren ekstrüde disk hernisi izlenmekte. Tekal kese ve sağda daha belirgin olmak üzere her iki sinir köküne bası izlenmekte. L4-5 düzeyinde santral geniş tabanlı kaudele doğru minimal migrasyon ekstrüde disk hernisi izlenmekte. Tekal keseye kompresedir her iki sinir köküne yakın komşuluk dikkat çekmektedir. L25-S1 düzeylerinde sağ lateralde geniş tabanlı protrüzyon ve anulus fissürü izlenmekte. Sağ sinir köküne bası dikkat çekmiştir).

 • 7 Yıldır Bel Ağrısı Çekiyorum ve Teşhis Koyulamadı. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, uzuneşek oyununda belimi incittim ve 6-7 yıldır bel ağrısı çekiyorum. Doktora gittim, bel fıtığı olmadığını söyledi ve teşhis koyulmadı. Sabahları kalkınca, kalçamın hemen üstünde şiddetli bir ağrı oluyor ve çoğu zaman tüm sırtım ağrıyor. Ağrı kesicilerin faydasını göremiyorum. Bir de kuyruk sokumumda kemik çıkıntısı oluşmuş, bu yanlış oturma pozisyonlarından olabilir mi?

 • Bel Fıtığı Tedavim Gayet İyi Geçmişti Fakat Ağrılarım Tekrar Başladı. Ne Önerirsiniz?

  Ben 3 sene önce bel fıtığı olmuştum tedavi oldum, gayet iyiydim bugüne kadar. Bugün biraz ağır bir şey kaldırdım dalgınlıkla ve belim ağrımaya başladı. Ardından eczaneye gidip yakı koydurdum ama saatlerdir ağrım geçmedi ve şimdide sol bacağıma ağrı vurmaya başladı. Ayrıca ürtiker diye bir rahatsızlığım var bundan dolayı da sıkıntı yaşıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

 • Bel Fıtığım Var Fakat Ameliyat Olmak İstemiyorum. Ne Yapmalıyım?

  Merhaba, 1 yıl önce bel fıtığı teşhisi konuldu. İlaç tedavisine başladım ve faydasını gördüm. Ama hiç fizik tedavisi uygulamadım. Bu yıl tekrar rahatsızlandım başka bir beyin cerrahına gittim, tekrar MR çektirdim ve ameliyat dedi. Ben 29 yaşında bir öğretmenim. Ameliyat olmak istemiyorum. Şu anda belimde bir ağrı, uyuşma ve benzeri şikayetler de yok. Lakin fıtığın olduğu sağ taraftaki baldırımın arka tarafında hareket halindeyken çekilme yani sanki yırtılacak gibi bir acı var. Krem sürdüm faydasını görmedim. Dinlenme halindeyken bu şikayetler olmuyor. Acaba bu da fıtıktan mıdır?

 • Boyun Ağrımın Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba, benim boynum ağrıyor ve daha 18 yaşındayım. Doktor kas tutulması olduğunu söyledi ve kas gevşetici almamı, egzersiz yapmamı önerdi. Ama ben bunları düzenli yapamadım. Soğuk havalarda ağrılarım daha da artıyor. Boynumu hareket ettirdiğimde değişik bir ses geliyor ve şişiyor. Bunun nedenleri ne olabilir?

 • MR Sonucuma Göre, Ameliyatla Düzelir miyim? Neler Yapmalıyım?

  Merhaba, 23 yaşındayım. MR sonucum: “Fizyolojik servikal lordoz düzleşmiştir. C4 C5 düzeyinden geçen kasitlerde diskte sağ parasantral yerleşimli minimal fokal disk prtrüzyonu mevcut olup, anterior subaraknoid mesafe daralmıştır”. Bu sonuca göre ne yapmalıyım? Ameliyatla düzelir miyim?

 • MR Sonucumu Açıklar mısınız?

  Merhaba, Bu sonuçları açıklar mısınız? L3-4, L4-5-S1 İntervertabral disklerinde dejenerasyona sekonder sinyal kaybı izlenmekte olup yüksekliği normaldir. L4-5 İntervetebral diskinde ılımlı taşma izlenmektedir. L5-S1 İntervertebral diskinde posterior santral subligamentöz diffüze protrü tipte disk herniasyon izlenmektedir. Anterior epidural yağ planlarında obliterasyon izlenmektedir. Bilateral nöral foramenler inferior kesimde daralma izlenmektedir.

  Teşekkürler.

 • Belim Yatarken de Çalışırken de Çok Ağrıyor, Ne Yapmam Gerekir?

  Belim çok ağrıyor yatarken de aynı çalışırken de aynı. Ara sıra kalçalarımdan dizlerime iniyor çok bunalıyorum. Hangi yola başvurmam gerekir? Teşekkürler.

 • Uzun Süredir Kollarımda Şiddetli Ağrılar Oluyor, Bunun İçin Hangi Bölüme Başvurmalıyım?

  Sayın hocam bir kaç zamandır kol ağrıları çekiyorum ve çok ağrıyor. Geceleri uyutmuyor ama içten bir ağrı sanki kemiklerim oyuluyor. Ağrılar şimdide bacaklarıma geçti. Hangi branşa gideceğimi de bilmiyorum. Cevabınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

 • Kuyruk Sokumumdaki Şiddetli Ağrıların Sebebi Ne Olabilir ve Nereye Başvuracağım?

  İyi günler hocam benim yaklaşık 6 aydır kuyruk sokumumda şiddetli ağrılarım var. Bazen tek bacağıma ya da kalçama yayılabiliyor otururken bazen sanki bir şeyler batıyor gibi bazen de tüm ağrılar yok oluyor. Türkiye de emar çektirdim bel fıtığı olduğunu söylediler. Almanya' da da bel fıtığının olmadığını söylüyorlar. Artik bu ağrılara dayanamıyorum tavsiyeniz nedir? Ev doktorumda ağrılarımın psikolojik olacağını söyledi. Sizden beni yönlendirmenizi istiyorum yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

 • Parmak Sinir ve Kasları Kopmuş Birisi Zaman İçerisinde Elini Tamamen Kullanabilir mi?

  9 yaşındaki oğlum sağ bileğinden cam kesiği ile yaralandı. Baş, işaret ve orta parmak sinir ve kaslar kopmuş dediler. Ankara' da çankaya umut hastanesinde, 2 saat süren bir ameliyatla tekrar yerlerine dikildiğini söylediler. İki ayı aşkın bir süredir fizik tedavi uygulanıyor. Yumruk yapabiliyor ama sıkı kavrayamıyor. Bu durumda okulda kalem tutma sorunu yaşayacak. Bu durum sizce normal mi? Geçen süre eski sağlığına kavuşmasında yeterli değil midir, yoksa ne yapmamız gerekli? Yardımcı olursanız minnettar kalacağız. Saygılar.

 • Dirseğim İle Omzum Arasındaki Şiddetli Ağrının Sebebi Ne Olabilir?

  Merhaba. Yaklaşık üç aydır sağ kolumda dirsek ile omuz arasında şiddetli ağrı hissediyorum. Kolumu kullanmakta zorlanıyorum. Ne olabileceğine dair yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 • Bel Fıtığı, Sırt Fıtığı ve 52 Derece Kifoz Hastalığına Yakalandım, Ne Yapmalıyım?

  Merhaba iyi günler sayın doktorum. Ben askerde düşme sonucu bel fıtığı, sırt fıtığı ve 52 derece kifoz hastalığına yakalandım. Şiddetli bir ağrıyla yaklaşık 3 seneyi aşan bir süredir bu rahatsızlığı yaşıyorum. Şuana kadar 2 ortopediste gittim biri uzman diğeri ünlü bir profesördü. Ben hala rahatsızlıklarımla baş başayım. Acaba ben doğru branşta mıyım bu rahatsızlıklarım için ne yapmalıyım beni yönlendirir misiniz?

 • Bel Ağrım Kasıktan Dizme Kadar İniyor, Sebebi Ne Olabilir?

  Şiddetli bel ağrısı ve kasıktan dize kadar inen kasılmaların sebebi nedir?

 • Annemin Bel Problemi Var Ama Fıtık Belirtileri Gibi Değil, Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?

  Annemin bel problemi var. Kendisi 60 yaşında yaklaşık. Bu bel problemi 15 yıldır devam ediyor. O yıllarda bu hastalık ortaya çıktığında doktora götürmüş idik ve tensinor adında bir ilaç yazmıştı. O yıldan bu zamana kadar aynı ilacı beldeki hastalığı nüksettiğinde kullanıyor. Yalnız son zamanlarda en ufak yanlış bir harekette çok sık beli tutulmaya oturup kalkamamaya başladı. Bildiğim kadarı ile bel fıtıklarında ağrı ayağa bacaklara vurduğunu ayak ve bacakların çekildiğini duymuştum. Ama annemde böyle bir çekilme söz konusu değil sadece belden tutulma oluyor. Nasıl bir yol izleyebiliriz? Bu konuda bizi aydınlatırsanız çok sevinirim. İyi günler.

 • Bel Fıtığı Tedavisi İçin Annemi İkna Edemiyoruz, Siz Ne Önerirsiniz?

  Hocam merhaba öncelikle annemdeki bel fıtığı baya rahatsız edici duruma geldi. Boyunda ve belde fıtık gözüküyor çektirmiş olduğu emarda. Ama kendisi korktuğu için bir türlü ikna edemiyoruz. Sizin tavsiyeniz ne olur ikna konusunda ve size ne şekilde ve ne zaman ulaşabiliriz? Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Cevabınız içinde şimdiden teşekkür ederim.

 • 3 Sene Önce Hipofiz Ameliyatı Oldum. Şimdi Burnumdan Sıvı Geliyor. Tekrar Ameliyat Olmalı mıyım?

  Merhaba doktor bey ben 3 sene önce hipofiz ameliyatı oldum. Kitlem 3 cm’ di hepsini alamadılar. Şuanda eğildiğim zaman burnumdan damla sıvı geliyor. Bundan önce ki MR 38*37*26, şimdi çekildim 30*21*22. Doktorum ameliyat diyor beyin cerrahide endokrinoloji doktoru da olma diyor. Ne yapmam gerekir bana yardımcı olur musunuz?

 • Bel Fıtığı İçin Ameliyat Olmak Şart mı?

  Merhaba, 21 yaşındayım ve 18 aylık evliyim. 8 ay önce hafif bel ağrısıyla MR çekildim ve bel fıtığı olduğunu öğrendim. Birçok doktora gittim, hepsi ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Son zamanlarda ağrılarım arttı. Sonuçları bir de sizin görmenizi istedim. Ne yapmamı önerirsiniz? (İntervertebral eklem disklerinde dejenerasyona bağlı T2 sinyal kaybı görülmüştür. L4-L5 İntervertebral eklem diskinde santral-sol parasantral protrüzyona bağlı dural kese ve solda belirgin spinal kökler basılanmıştır. Sol nöral foramen girişi obliteredir).

 • Bel Fıtığına Bakan Cerrahinin Genel Adı Nedir?

  Bel fıtığına bakan cerrahinin genel adı nedir?

 • 5-6 Yıldır Bel Fıtığım Var, MR Sonucumu Yorumlayabilir misiniz?

  İyi günler bende 5 - 6 senedir bel fıtığı var. Birkaç kez emar çekildi, değişik zamanlarda yatak istirahatı verildi. İki kez fiziğe girdim, değişik yıllarda ama bir değişiklik olmadı. Aksine ilerledi son aylarda 10 15dk dan fazla oturamaz oldum. Ayakta bir iş yapamıyorum çok acı çekiyorum. Emar soncum; lomber lordoz normaldir L4 vertabra korpusunda milimetrik boyutta fokal yağlı hemanjiom izlenmektedir L5vertabra inferior S1 süperior endplaterde tip2 dejeneratif sinyal değişikliği izlenmektedir L1 vertabra korpusunda fokal yağlı hemanjoim mevcuttur. Teşekkür ederim.

 • Babaannemin Baş Dönmesi Şikayeti İçin Teşhis Konulamadı, Hangi Bölüme Gitmeliyiz?

  Merhabalar babaannem 70 yaşında. Baş dönme şikâyeti var. Nöroloji ye gitti, tomografi çekildi. Fakat teşhis konmadı. Verilen bir kaç ilaç etki etmedi. Hangi branşa götürmeliyiz? İlginize teşekkürler.

 • Röntgen Raporumda Yazan "Açıklığı Sola Bakan Lordoz" Neyi İfade Ediyor?

  Çok hafif olan bir bel ağrısı şikâyetim vardı. Çekilen röntgen sonucunda “açıklığı sola bakan lordoz mevcuttur” raporunu açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 • Fıtık Olduğum Söylendi. Ayrıca Boynumda Düzleşme Var. Neler Yapmam Gerekiyor?

  Merhaba, “Fizyolojik lomberlordoz düzleşmiştir. L3-S1 arası disklerde grade I dejenerasyon ile uyumlu sinyal intensite değişiklikleri mevcuttur. L4-5 seviyesinde disk posterior konturunda diffüz anülerbulging yanı sıra sağ nöral forameni inferiordan daraltan ve foramen çıkışı düzeyinde L4 sınır koku ile yakın komşuluk gösteren sağ foraminal protrüzyon izlenmiştir. ligamantum flavunm ve faset eklemlerde hipertrofik dejeneratif değişiklikler vardır. L5-S1 seviyesinde disk posterior konturunda ön epidural yağlı planları silen dural saka minimal bası oluşturan santral fokal hafif protrüzyon izlenmiştir. Fasat eklemlerde hipertrofik dejeneratif değişiklik mevcuttur. Spinal kanal ön-arka çapı normaldir. Her iki nöral foramen açık görünümdedir”. Tüm bu sonuçlarım doğrultusunda, fıtık olduğu söylendi. Ama tam olarak nerde olduğu belirtilmedi. Sadece bir krem verildi. Onu da 1 haftadır kullanmama rağmen hiç bir değişiklik olmadı. Ayrıca boynumda da düzleşme var ve bunun için boyunluk verildi, 6 haftada eski halini alır denildi. Fıtığımın tam olarak nerde olduğunu ve yapmam gerekenleri söyleyebilir misiniz?

 • 4 Tane Fıtığım Var, Ne Önerebilirsiniz?

  Belimde 4 adet fıtık var. En son ameliyatsız sistem veya sizin öneriniz?

 • Bel ve Boynumda Ağrılar, Kol ve Bacaklarımda Uyuşmalar Var. Nasıl Tedavi Edilebilir?

  Merhaba, bel ve boynumda ağrılar, kollarımda ve bacaklarımda uyuşmalar var. Çekilen MR’da; “Lomber aks düzleşmiştir. L4-5 seviyesinde diffüz annüler bulding izlendi. Nöralforamenler hafif derecede daralmıştır. L5S1 seviyesinde posterior santral minimialprotrüzyon izlendi. T2 vertebra korpusunda hemangiom mevcuttur. C5-6 seviyesinde posterior santral minimal protrüzyon izlendi. Tekal sak anteriordan hafif baskılıdır” şeklinde sonuç aldık. Bu bulgulara göre, rahatsızlığım ne şekilde tedavi edilebilir?

 • Prolaktin Seviyesini Nasıl Düşürebilirim?

  Hocam 2 yıl önce hipofiz adenom ameliyatı oldum. Şimdi yapılan kontrolde çekilen MR’ da tümörden eser yok fakat prolaktin hormonu 17000 civarında. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar.

 • MR Sonucuma Göre Ameliyat mı Olmam Gerekiyor?

  Lomber lordozda düzleşme, L4-5 diskinde belirgin diffüz bulging, L5-S1 diskinde sol paramedian ve foraminal protrüzyon.

  Çekilen MR sonucuna göre ameliyat olmam gerekli mi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

 • Doğduğunda Bebeğimin Poposun da 2 Delik Olmasının Sebebi Ne Olabilir?

  Benim bebeğim daha 19 günlük ama doğarken poposun da 2 delik vardı. Niye 2 delik vardı acaba beyinsel olabilir mi? Ama 15 gün doğumum gecikti onunda bir etkisi olabilir mi? Lütfen bir cevap yazıp beni aydınlatın.

 • Altı Yıldır Bel Fıtığım Var ve Ayakta Duramıyorum. Hangi Bölüme Başvurmam Gerekir?

  Merhabalar, bende yaklaşık 6 senedir bel fıtığı var. Yeni olduğu zamanlar esnaf hastanesinde fizik tedavisi görmüştüm. Ama pek faydasını gördüğüm söylenemez. Artık ağrılarımı şiddeti arttı, belden çok bacağım ağrıyor. Yürümekte zorlanıyorum, ayakta duramıyorum. 24 yaşındayım ve bir kızım var. Beyin ve sinir cerrahisine mi gitmem gerek yoksa fizik tedavisine mi? Bana bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

 • Boynumda İki Taraflı Fıtık Var ve Ağrılara Dayanamaz Hale Geldim. Ne Önerirsiniz?

  Boynumda iki taraflı fıtık olduğu ve kötü durumda olduğu söylendi. İki kolumda da dirsekten aşağıya doğru güç kaybı var ve kollarım çok ağrıyor. Ağrılarımdan gece uyuyamaz hale geldim. Lütfen bana SSK anlaşmalı bir klinik ve hekim tavsiye eder misiniz?

 • Geçmeyen Baş Ağrılarım İçin Ne Yapmam Gerekir?

  49 yaşında bir bayanım. 3-4 ayda bir şiddetli baş ağrısı olmakla birlikte, 3-4 gün durmaksızın sürüyor. Ensemden gözlerime kadar ağrıyor ve boynumu dahi oynatamıyorum. Ağrı kesici iğne ve hap fayda etmiyor. En son oksijen ve serum verilmesiyle düzeldim. Sürekli uyuyorum, başımı kaldıramıyorum. Ne yapmam gerekir?

 • Şiddetli Boyun Ağrım İçin Siz Ne Öneririsiniz?

  Şiddetli boyun ağrısı yani bu omuriliğe giden yer kafatasına kadar gidiyor, ayrıca omuzlarda sertlik var. Doktora gittim ama bir sonuç alamadım verdiği ilaç fayda etmedi. Dolgit diye bir krem verdi birde parol diye ilaç verdi. Siz ne yapmamı önerirsiniz?

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "2 bin 423 hastamız taburcu edildi."
Koronavirüs - Guardian: İngiltere'de huzurevlerinde ölen binlerce kişi resmi ölü rakamlarına dahil...
Tedavisi tamamlanan 16 umreci alkışlarla taburcu edildi
Koronavirüs: Almanya'da bir eyalet mahkemesi deniz kıyısına gitme yasağını 'orantısız' buldu
Ankara'da eczaneler ücretsiz maske dağıtmaya başladı
Koronavirüs: Vuhan'da halk karantina sırasında en çok neyi özledi?
Parkinson hastalarından #EvdeKal' mesajı
Van'da koronavirüsü yenen 3 kişi taburcu oldu
- Gümüşhane koronavirüs hastalarından sevindirici haber- Fransa'dan gelip virüsü yenen 72 yaşındaki...
Çin ile ikinci video konferans görüşmesi gerçekleştirildi
Koronavirüsü yendiler, alkışlarla taburcu edildiler

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

 

[Hata Bildir]