İL İL HASTANELER

Özel Optimed Hastanesi

  Özel Optimed Hastanesi  
Özel Optimed Hastanesi
Hastane Adı: Özel Optimed Hastanesi
Telefon: 0(282) 726 05 55
Faks: 0(282) 726 55 21
Adres: Atatürk Caddesi No:118
İlçe: Çerkezköy
İl: Tekirdağ
Web Adres: www.optimedhastanesi.com
Harita: Özel Optimed Hastanesi Haritası için Tıklayın.
Hastaneden bir doktora soru sormak için tıklayınız.

Özel Optimed Hastanesi olarak temel ilkemiz; bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında insanlarımızın yaşam kalitesini yükselterek sağlıklı kalabilmelerine katkıda bulunmak ve sağlık sorunlarına en kısa sürede, en doğru çözümü üretmektir.

Başarı ancak; bilgili, deneyimli, güler yüzlü, samimi ve işini seven bir ekiple mümkün olmaktadır. Ekip çalışmasına olan inancımız; çağdaş teknolojinin imkanlarını yanımıza alarak, insan sağlığında yüksek standartlara ulaşma amacımıza kolaylık sağlamaktadır.

Amacımız; hasta haklarına saygılı ve etik değerleri benimsemiş bir hastane olarak bugüne kadar sağladığımız güvene dayalı iletişimi sürdürmek, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri hastalarımızın hizmetine sunmak, hasta memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımızla bütünleşerek halkımıza layık olan sağlık hizmetini kesintisiz sunan bir kuruluş olarak yolumuza devam etmektir.

Hastanemiz, teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı, çağdaş, nezih ve kaliteli bir sağlık kuruluşu yaratma arzusuyla kurulmuştur. 60 hekim ve 400 kişilik nitelikli bir ekip, tıbbi bilgi, deneyim ve emeklerini halkımızın hizmetine sunmaktayız.

OPTİMED, hizmetlerinden yararlanan hastalarımıza, tüm sağlık ihtiyaçlarının tek merkezden karşılandığı, uluslararası standartlarda tıbbi tanı ve tedavi hizmetlerinin güvenli bir ortamda vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz; Çerkezköy İlçe merkezinde, 17.000 m2 kapalı alan ve 2 blok halinde inşa edilmiştir. 2015 yılı içerisinde hizmete açtığımız ek bina ile 14 katlı olup, helikopter pisti ve 200 üzeri yatak kapasitesi ile bölgede öncü sağlık kuruluşu olma hedefiyle hizmet vermektedir. Hastanemizde hasta bakımından gerekli son teknolojik sistemler yanında, hastalarımızın konforu için tasarlanmış, LCD TV, buzdolabı, kliması olan, suit, tek kişilik ve çift kişilik hasta odaları bulunmaktadır.

Genel Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım, Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım ve Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri mevcuttur. Acil serviste tam donanımlı bir acil yardım ve bir hasta nakil ambulansımız kullanımdadır. Beş ameliyat salonu ve iki doğumhane ile hastanemiz 24 saat aynı anda çalışabilecek donanıma sahiptir. Tüm tıbbi tetkiklerin güvenle yapıldığı laboratuvar ve açık MR dahil tüm çağdaş cihazların bulunduğu radyoloji departmanımız 24 saat hizmet vermektedir.

Hastanemiz ISO 9001: 2008 belgesi olan bölgedeki ilk ve tek sağlık kuruluşudur. Personelimiz düzenli olarak hizmet içi eğitimler almaktadır. Ayrıca hastanemiz, özel sağlık sigortası şirketleri, SGK, devlet memurları ile yapılan anlaşmalar ve uygun fiyat politikasıyla, verimli ve etkili şekilde sunulan sağlık hizmetlerinden toplumun büyük bir çoğunluğunun yararlanmasına olanak sağlamaktadır.

Doktorlar
Op.Dr. A.Nurhan Özbaba Op.Dr. A.Nurhan Özbaba
Anlaşmalı Kurumlar
Emekli Sandığı
Emekli Sandığı

T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü
T.C. Bağ-Kur Genel Müdürlüğü

T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu
T.C. Sosyal Sigortalar Kurumu

Ak Sigorta
Ak Sigorta

Anadolu Sigorta
Anadolu Sigorta

AvivaSA Emeklilik ve Hayat
AvivaSA Emeklilik ve Hayat

Birlik Sigorta
Birlik Sigorta

Demir Hayat Sigorta
Demir Hayat Sigorta

Garanti Sigorta
Garanti Sigorta

Güneş Sigorta
Güneş Sigorta

İş Bankası
İş Bankası

Şeker Bank
Şeker Bank

Yapı Kredi Sigorta
Yapı Kredi Sigorta

Axa Oyak
Axa Oyak

Koç Allianz Sigorta
Koç Allianz Sigorta

Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.
Promed Bilgi Yön. Sis. ve Sağ. Dan.

Med-Net Sağlık Hizmetleri
Med-Net Sağlık Hizmetleri

Haberler
74 çocukla da öz çocuğu gibi ilgileniyor
ÖZEL OPTİMED HASTANESİ'NDEN ZİYARETLER
ÇTSO OPTİMED HASTANESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
ÖZEL OPTİMED HASTANESİ'NDEN TEKİRDAĞ BELEDİYESİNE ZİYARET
OPTİMED İKİNCİ YAŞINI KUTLADI
OPTİMED İKİNCİ YAŞINI KUTLADI
İKİ YILDA 450 BİN HASTA 13 BİN 500 AMELİYAT
ÖZEL OPTİMED HASTANESİ'NDEN BAYRAM ZİYARETLERİ
RAMAZAN'DA KAN ŞEKERİNE DİKKAT !
2023'E KANSER MERKEZİ ÖNERİLDİ
OPTİMED ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
Etkinlikler
Sağlık sektörü kurumsal iletişim ekipleri bir arada...

 

[Hata Bildir]