Kurumsal 

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm maddeleri tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Burada yazılı olmayan hususlar ile ilgili olarak, “sitemizin genel genel bilgi sitesi olduğu; teşhis ve tedavi amacıyla kullanılmaması gerektiği” ana ilkesi geçerlidir.
Hastane.com.tr sitesindeki içerikler geneldir, kişiye özel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için kullanılmamalıdır. Sitemizdeki içerik insanları genel olarak bilgilendirmeye yöneliktir, bu içerik herhangi bir özel sağlık durumunu değerlendirmek için kullanılamaz. Sitemizde verilen bilgilerden yola çıkarak bir ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut ilaç tedavisinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan veya dolaylı zararlardan sitemiz, firmamız, sitemiz çalışanları, editörlerimiz ve danışmanlarımız sorumlu olmayacaktır
Herhangi bir tıbbi duruma ilişkin olarak ortaya çıkabilecek sorularınız için daima  bir sağlık kuruluşundan veya bir doktordan yardım alınız. Sitemizde okumuş olduğunuz bir bilgiye dayanarak profesyonel tıbbi danışmanlık hizmeti almayı ihmal etmeyiniz ve geciktirmeyiniz. Burada verilen bilgileri tek referans, veya doktor tedavisi yerine geçer bilgi olarak algılamayınız.

Acil tıbbi müdahaleyi gerektiren bir durumda vakit geçirmeden bir doktorun veya sağlık kuruluşunu arayınız, yardım isteyiniz.

Hastane.com.tr sitesinde teşhis, tedavi vb sağlık hizmeti verilmemektedir, ve bu siteye giren her kişi ve kuruluşun bunu bilerek bu siteye girdiği; siteyi ziyaret edenler tarafından kabul edilir.
Sitemizde kayıt olan üyelere ait her türlü bilgi gizli tutulur. Ancak bazı özel bilgiler (örneğin üyenin sorduğu sorular ve doktorlar tarafından verilen yanıtlar), kişi ismi belirtilmeden yayınlanabilir. Buna karşın, yayından kaldırılması talep edilen bir bilgi varsa, iletişim sayfası kullanılarak site yönetimine bildirilmelidir.
Web sitesinde yer alan tıbbi bilgi, makale, ansiklopedik bilgi, duyuru ve tanıtım bilgilerinin bir bölümü güvenilirliğine inanılan kaynaklardan gerekli telifleri ödenerek elde edilmiştir. İçeriğin bir bölümü ise, editörlerimiz ve üyelerimiz tarafından oluşturulmuştur.
Üyelerimizin siteye kayıt ettiği bilgilerin her türlü yayınlama ve yayma hakları dahil tüm telif hakları hastane.com.tr sitesine aittir.
Üyelerimizin siteye kayıt ettiği herhangi bir bilgiyi yayınlamak veya yayınlamamak kararı tek başına hastane.com.tr ‘ye aittir. Hastane.com.tr; kayıt edilen bir bilgiyi silebilir veya içeriği değiştirerek yayınlayabilir.
Sitemizde bulunan, veya herhangi bir üye (ziyaretçi, doktor, hastane vb) tarafından eklenen içerik üzerinde üçüncü bir şahıs veya kuruluşun telif hakları iddiası varsa bunu usulünce sitemiz yönetimine bildirilmesi durumunda, inceleme yapılacak ve gerekirse tartışmaya konu bilgiler sitemizden silinebilecektir.

İçeriğimizin yeniden yayımı veya herhangi bir ortamda basılması sitemizin bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Hiçbir şekilde yazılı izin alınmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanması, başka yerlerde kullanılması, dağıtılması, çoğaltılması, değiştirilmesi veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılması kesinlikle yasaktır.

Sitemizde herkes düşüncesini özgürce ifade etme hakkında sahiptir. Paylaşım ve tartışmaların düzeyli bir şekilde devam ettirebilmesi için aşağıdaki kurallara uyulmasını rica ederiz. Aşağıdaki özellikleri taşıyan yazılar, yorumlar, mesajlar, resimler ve diğer tüm içerikler site editörleri tarafından silinir;

 • Türkiye Cumhuriyeti yasaları açısından suç oluşturacak nitelikte olan yazılar.
 • Atatürk'ü küçük düşüren, alaya alan ve Atatürk'e hakaret içeren yazılar.
 • Herhangi bir şekilde küfür ve hakaret içeren yazılar.
 • Yasalarca 18 yaşından küçükler için sakıncalı görülen türde cinsel içerik taşıyan yazılar.
 • Terörü, terör örgütlerini veya örgüt yöneticilerini öven mesajlar.
 • Hangi dine ait olursa olsun, bir dinin kutsal saydığı değerlere hakaret içeren veya bu dinin bağlılarını tahrik edecek türde yazılar.
 • Herhangi bir siyasi partinin veya herhangi bir siyasi görüşün propagandasını yapan yazılar.
 • Reklam amaçlı yazılar.
 • Herhangi bir kişi, kurum veya marka hakkında somut delile dayanmayan suçlama ve hakaretler içeren yazılar.
 • Diğer bir üyeye sataşma içeren, diğer üyeleri taciz eden yazılar.
 • Site yönetimine hitap eden yazılar. (Bu tür yazılar forum sayfaları yerine iletişim sayfasına yazılarak doğrudan site yönetimine iletilmelidir.)
 • Tamamı büyük harfle yazılan yazılar.
 • Boş mesajlar.
 • Anlamsız yazılar. (örnek : khfjkg6 66kfkkj)
 • HTML kodlarıyla yazılan ve sayfa yapısı bozan yazılar.
 • Forum konusuyla ilgisi olmayan mesajlar.
 • Üyelerin kendi kişisel bilgilerini, ünvanlarını, telefon ve mail adreslerini verdikleri yazılar.
 • Yorum niteliği taşımayıp soru niteliğinde yazılan yazılar. (Örneğin; doktorlara yapılacak yorum yerine yöneltilen sorular ya da hastanelere yöneltilen ücret soruları gibi.)

 Bu Tür Yazılar Yazıldığında Ne Olur,

 1. Mesaj, yazı veya resim; ilgili editör tarafından yayından kaldırılır.
 2. Yazının içeriği gerektiriyorsa, üyenin üyeliği PASİF yapılır. Üyeliği PASİF yapılan bir kişi sisteme giriş yapamaz.
 3. Bu türde yazılar yazmakta ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilir. Ayrıca yapılacak araştırma sonunda bu kişi tarafından kullanıldığı anlaşılan başka rumuzlar varsa bu rumuzlar da iptal edilir.

Hastane.com.tr

 

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss
Ramazan Ayında Kan Bağışı Kampanyası Devam Ediyor
Bursa, Organ Naklinde Yeni Rekor Peşinde
Bursa, Organ Naklinde Yeni Rekor Peşinde
Kkka Aşısı Önümüzdeki Yıl Dünya Pazarına Sunulacak"
Mariam Gibi Oyunlar İntihara Teşvik Ediyor
Organ Bağışında Yeni Rekor Bekliyorlar
20 Dakikada Gözlükten Kurtulun
Dudak Kanserinden Ameliyatla Kurtuldular
Mide Bulantısını Ne Geçirir?
Kahramankazan Yeni Hastanesine Kavuşacak
27 Günlük Bebeğe, Kulak Dokusundan Göz Kapağı

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler

'Ölümden Başka Her Derde Deva' Besin: Çörek Otu
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Lahananın Bilmediğiniz Faydaları
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Dişleriniz İyi Çiğneyemiyorsa Erken Bunayabilirsiniz
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini
Kanserden, Depresyona Her Derde Deva Besin: Yaban Mersini

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Göziçi İğne Nedir? Neden Yapılır? İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Yakını Görememe ve Tedavisi İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi
Sağlık Video Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Botoks Nedir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Sağlık Video Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Katarakt Ameliyat Sonrası Gözlük İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

 

[Hata Bildir]