Sonbahar Gelinlerine Nefis Öneriler

Düğün öncesi hangi uygulamalar ne zaman yapılmalı? Estetik Cerrah Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu öneriyor.

Sonbahar Gelinlerine Nefis Öneriler
Gelin olmak kadınların hayatındaki unutulmaz anlardan birisi. Bazen uzun bir süreç sonunda bazen ise yıldırım aşkıyla bir çırpıda yaşanan harika bir deneyim. Bahar ve yaz ayları kadar sonbaharda da düğünler revaçta. Estetik Cerrah Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu düğün öncesi keyifli ama heyecanlı süreçte gelinlere ufak ama sihirli dokunuşlar öneriyor:

BURUN YA DA MEME AMELİYATI

Evlilik öncesi burun ya da meme estetiği yaptırmayı düşünüyor olabilirsiniz. Sağlık ya da estetik problemleriniz nedeniyle böyle bir operasyon olmayı düşünüyorsanız size önerim en az 6 ay öncesine gün almanız. Cerrahınız ile görüşerek sorunlarınızın çözümü için planlayacağınız bu türden ameliyatların iyileşme süreleri kısa olsa da ödem vb. nedenlerle oluşacak şişkinliklerin gitmesi için ortalama 6 aylık bir süreye ihtiyacınız olacaktır. Ancak bu süre sonunda en doğal sonuç ortaya çıkmış olur.

ZAYIFLAYALIM, SIKILAŞALIM: VASER LİPOLİZ

Özelikle sonbahar ve kış düğünlerinde yaz boyu alınan kiloların etkilerini yok etmek gerekiyor. Bunun için düğün süreci öncesinde ihtiyaç duyduğunuz bölgelerde Vaser Lipoliz ile incelme uygulamaları faydalı oluyor. Diyet ve spor ile takviye edeceğiniz bu uygulamada belli frekans ve dalga boyu ile sadece cilt altı yağ dokusu hedeflenerek, ince ve elastik kanüller yardımıyla dokuyu eritiyoruz. Bölgesel yağ fazlalığını giderip, vücuda şekil veriyoruz. Düğünden bir ay önce yapılan Vaser Lipoliz'in en büyük avantajı cildi hızla sıkılaştırmasıdır.

LEKELERDEN, MATLIKTAN KURTULALIM!

Yaz boyu güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmış olabilirsiniz. Yüzünüzde oluşan hafif leke, çil gibi koyuluklar canınızı sıkıyor olabilir. Bazen de düzensiz beslenme etkisiyle donuk görüntü de cansızlığa neden olur. İşte bu etkileri yok etmek ve capcanlı bir cilt, sağlıklı bir ifade kazanmak için size önerim Kimyasal Peeling. Davetinizden 3 hafta önce yapılması iyi olacak bu uygulama ile ciltteki nem ve yağ dengesini kontrol altına alıyoruz. Meyve asitleri ile yüzeysel peeling ya da TCA dediğimiz Trikloroasetik Asit ile daha derin soyma işlemi yapılıyor. Sonuç parlak, nemli ve sağlıklı bir cilt. Bunu kim istemez?

KIRIŞIKLIKLARA VEDA ZAMANI!

Botulinum Toxin, yüzyılın müthiş güzellik uygulaması. Yüzünüzde zamanında önce yer etmiş hafif ve orta kırışıklıkları gidererek nefis bir ifade elde etmenizi sağlıyoruz. Uygulamayı düğünden yaklaşık 3 hafta önce yaptırmanızı öneriyorum. Minik botoks uygulamaları özellikle alın ve göz çevresinde sağlıklı ve enerjik görüntü için olmazsa olmaz. Düğün ve ardından gelen balayı için pırıl pırıl bir yüz ifadesi sizi daha mutlu ve sağlıklı gösterecektir.

YÜZÜNÜZ NEMLENSİN, GENÇLEŞİN!

Kolajen dolgular hacim kayıplarını gidermek için harika çözümlerdir. Ayrıca, yüzünüzde özellikle bazı bölgelerde hacim kaybı olabilir. Bu bölgelere dolgu uygulayarak yüzünüze daha genç bir ifade kazandırabiliyoruz. Yine yanak ve elmacık kemikleri dolgun değilse, çene ucunuz küçük veya geride ise dolgu uygulamaları imdadınıza yetişecektir.Düğünden 3 hafta önce botoks ile birlikte yapılması halinde müthiş sonuçlar elde etmek mümkün.

BOYUN VE ELLERİ UNUTMAYALIM!

Yine düğün öncesi yaptığımız el ve boyun bakım kürleri ile tazelenebilirsiniz. Özel meyve asitleri ile bezeli bakım kürlerimizi uzun ve terapi niteliğindeki seanslarımızla uyguluyoruz. Yaklaşık bir saat sonra ortaya ışıl ışıl, nemli ve sağlıklı eller ve boyun bölgesi çıkıyor. Düğünden bir hafta önce yapılması gereken bu işlem stresinizi unutturan rahatlatıcı etkisi ile yaptıranlardan 5 yıldız alıyor. Boynunuz gelinliğinizin dekoltesi ve zarif takılarınızı daha nefis gösterirken, elleriniz de kuğu gibi salınıyor. Şimdiden tebrikler!

24.9.2018 - 35265

İlgili Diğer Yazılar
Plastik cerrahlar Gaziantep
Plastik cerrahlar Gaziantep'te bir araya geldi
"Yüz gençleştirme kişiye özgü olmalı"
"Yüz gençleştirme kişiye özgü olmalı"
Kepçe kulak sorunu okul hayatını olumsuz etkiliyor
Kepçe kulak sorunu okul hayatını olumsuz etkiliyor
Burun estetiğinde merdiven altı merkezlerden kaçının
Burun estetiğinde merdiven altı merkezlerden kaçının
Ameliyatsız yanak inceltme mümkün!
Ameliyatsız yanak inceltme mümkün!
Konuyla İlgili Sorular
BU SAYFAYI PAYLAŞ Facebook'ta paylaş

SAĞLIK HABERLERİ Tüm Haberler Sağlık Haberleri Rss

FOTO GALERİ Tüm Foto Galeriler
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Diş Fırçanızı Karanlık Yerde Tutuyorsanız Dikkat! Tehlike Saçıyor
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Yumurtayı Pişirmeden Önce Yıkamak Ne Kadar Doğru?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Kan Lekeli Yumurta Yenir mi?
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz
Lahana Yapraklarını Göğsünüze Sarın, Faydası İnanılmaz

SAĞLIK VİDEOLARI Tüm Videolar
Sağlık Video Grip Nasıl Tedavi Edilir?
Grip Nasıl Tedavi Edilir?
Sağlık Video Diş Beyazlatma Ne sıklıkla Yapılmalıdır?
Diş Beyazlatma Ne sıklıkla Yapılmalıdır?
Sağlık Video Bilek Burkulmaları Nasıl Tedavi Edilir?
Bilek Burkulmaları Nasıl Tedavi Edilir?
Sağlık Video Topuk Dikeni Nasıl Oluşur?
Topuk Dikeni Nasıl Oluşur?

 

[Hata Bildir]